Jak člověk pozná, že má strážného anděla?

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37499290940/

Tak jako mocný člověk má ochranku co jej chrání tak i někteří lidé na této planetě mají i strážného mimozemského anděla kterého platí mimozemské YouTube, na mimozemském YouTube se promítají filmy, co lidi spatřují očima a co slyší ušima a je tam i to co si myslí.
Ten kdo má na člověka autorská práva, si platí strážného anděla, aby jej někdo, kdo mu konkuruje nezlikvidoval jeho zdroj mediálních informací, jak jde o velké peníze tak dochází k podrazům a likvidaci lidí co vystupují na mimozemském YouTube.
Jsou tři druhy strážných andělů, nejhorší je dělnická spodina, spodina chrání řemeslníky nebo byrokraty, střední třída chrání lidi co mají vysoké funkce jako podnikatelé a ředitelé, nejvýše je super třída, ta chrání super důležité státní celebrity, dostat se ale do této super třídy strážných andělů není snadné.
Jak člověk pozná, že má strážného anděla? Časem si všimnete, že tam kde jiní umírají, tak se vám nic nestane, zpočátku si myslíte, že máte jenom štěstí, později zjistíte, že je toho štěstí nějak podezřele moc, jenže nemáte důkazy, že existuje strážný anděl, z díla se pozná strážný anděl, pokud ale máte dělnickou spodinu jako strážného anděla, tak od něj nečekejte žádné zázraky.

Podobné příspěvky>