Diktatura nestojí o komentáře

P1070327

Všimli jste si toho, že nikdo nestojí o vaše inteligentní komentáře, jste zde evolučně jenom od toho, že jako hrdinové obětujete centrálnímu byrokratickému systému svůj bezvýznamný život, a když nebude už mít sílu k ubohé práci za ubohou mzdu, tak se z vás stanou brzo jistě díky exekutorům bezdomovci. Je třeba začít budovat všude pevně uzavřené systémy, proměníme konzumní svět ve veliké globální vězení, ve kterém je zakázáno soukromí fyzické a psychické.
Cizinci jsou zlo, protože jsou to jinověrci a tak je budeme napichovat na kůly, jak si to v naší byrokratické diktatuře uděláme, takové to budeme i mít, ten kdo nebude správně platit vysoké daně a vysoké poplatky, ten skončí jistě v převýchovném táboře na Sibiři, a jeho návrat zpět do byrokratické diktatury bude už nežádoucí.
Změřit, zvážit, roztřídit, registrovat, digitalizovat, kontrolovat, atd. o tom bude tato globální diktatura, po dlouhém období demokracie musí logicky jistě přijít dlouhé období diktatury, tak jako po létě přichází zima. Kdo zde drze řekne, že mouchy serou na centrálního diktátora, ten skončí jistě na Sibiři, a zde bude převychován na otroka, který drží hubu a krok.