Bůh je líný a nepořádný

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37757764031/

Všude je zde deprese, a za všechno může logicky jenom Bůh, který je velmi líný a nepořádný, z díla spatříme božského tvůrce, Bůh je líný a nepořádný ubožák, který na co sáhne, to pokazí. Mnoho lidí by chtělo reklamovat dílo, které zde Bůh nepořádně stvořil, ale to bohužel nelze, protože Bůh zapomněl na to, umožnit lidem reklamovat boží chybné dílo!
Navíc se Bůh před lidmi zbaběle schovává, a nikdo neví, jak vypadá a kde existuje, určitě tam kde Bůh existuje, musí být veliký nepořádek, vůbec nechápu, proč je Bůh zde populární, a lidi věří v Boha, to mě tedy rozum nebere. Je třeba zakázat globálně na věčné časy, víru v nepořádného líného Boha.
Představuji si Boha, jako starého dementního špinavého otrhaného bezdomovce, který smrdí a prdí, kudy o holi zde chodí. Pravda nemůže být nikomu příjemná, protože nám odhaluje vždy, co je za naším svatým pokrytectvím, mouchy sraly v chrámu na sochu Boha, a tak jsem sochu nepořádného líného Boha, dal na půdu.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.