Zlato nikdy nikde nebylo zadarmo

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37518344220/

Žijeme ve světě, kde se všichni předvádějí v tom, vám nabídnout něco zadarmo, jenže je tam vždy nějaký skrytý podraz, když zákazníky lákají, tak jim o výhodách a jistotách zpívají. Vše je zde jenom divadlo, ve kterém jde o to získat hodnoty, klasickou hodnotou je zde zlato, a proto logicky nikdy nikde nebylo zlato zadarmo. Ten kdo má zlato, musí mlčet o tom, kde má zlato, protože jinak mu zlato někdo ukradne, proč se zde kolem zlata mnohé točí? Náš konzumní svět je o tom že milujeme hodnoty, poznali jsme, že díky hodnotám může být náš život zde hodnotný a tak je výpověď spojená se zlatým padákem, pokud je někdo zlatý člověk.
Jediná rovnost je zde ve smrti, každý je zde evolučně dočasně, a tak se snaží logicky o to, aby si zde život podle svého užil, a k tomu potřebuje být zde zlatým člověkem. Jelikož je zlatý člověk celý ze zlata tak jej musí chránit drahá profesionální ochranka, aby nám toho člověka někdo neukradl, často zde ale dochází k tomu, že z blízka poznáme to, že zlatý člověk není celý ze zlata, a že je to jenom pokrytecké divadlo, ve kterém si nějaký bezcharakterní podvodník, hraje na zlatého svatého člověka.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.