Veliké investice eliminují nezaměstnanost

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37518347030/

Deprese je způsobená tím že se málo investuje do výstavby a modernizace, investoři nevěří v návratnost investic a směřují investice špatným směrem a následkem je krize. Klasickou ukázkou, na které se rychle projevují investice, je moderní doprava, moderní doprava je základem pro moderní tržní ekonomiku, protože moderní doprava, umožňuje i modernizovat průmysl a obchod, vše souvisí se vším. Poslední dobou, se utrácejí mnoho peníze za luxus a zbytečnosti, je třeba proto globálně zavést přídělový systém, na spotřební zboží a služby, aby si už lidi nemohli kupovat soukromá letadla, a velmi drahá osobní auta, nebo stavět velmi drahé soukromé rezidence.
O investicích bude rozhodovat jenom umělá inteligence, a nebude možné to, že by se mohl někdo soukromě nějak obohatit, z nějaké veliké investice. Zruší se všem lidem jejich výhody a jistoty, každý člověk dostane globální číslo, a umělá inteligence mu přidělí úkolovou práci, a bude kontrolovat to, jak práci správně plní. Nebude zde už morálka a zákony, bude platit jenom to, co řekne svatá GVKB umělá inteligence, nikdo se už nebude starat o druhé, a každý se bude starat jenom o to, aby splnil optimálně náročné úkoly, které mu dá GVKB umělá inteligence. Pokud budou s nějakým člověkem problémy, protože on bude starý nebo nemocný, tak se ten ubožák optimálně ekologicky recykluje na substrát.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.