Veliká ryba zde smrdí od staré hlavy

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37067339984/

Proč věříme tomu co jsme si neověřili. Jsi manipulován tím na čem jsi závislý, závislosti zde se vším manipulují velmi snadno a levně, proč mají zde závislosti nad vším neomezenou moc, a mohou si zde se vším dělat co je napadne. Závislost to je obchod, něco potřebuješ tak za to musíš uspokojit někomu jeho potřebu, vše je zde propojeno se vším více než si dokážeme představit, pocit toho, že jsi zde na vše sám, je lež jako věž.
Ten dělá to a ten zas tohle a společně toho dokážeme velmi mnoho, vytvoříme zákony a potom vytvoříme vyjímky a regulace. Logicky nám to najednou nefunguje, ale my si neuvědomíme to že jsme něco nedomysleli, to ti co zde byli před námi hříšně chybovali, my jsme svatí a dokonalí.
Každý bezcharakterní kariérista si myslí, že je svatý spasitel, který musí spasit hříšný konzumní svět, já jsem váš svatý spasitel, následujete mě do konzumního ráje. Vše je jenom konzumní divadlo, ve kterém si každý pokrytecky nasazuje masku, aby zde rychle a pomocí podvodů získal to, co miluje a potřebuje, každý se snaží být pro druhé existenční drogou, na které budou druzí závislí, jenže je to jenom divadlo, o závislostech a manipulaci.
Vždy se ptám automaticky co je za tím a jdu do veliké hloubky, za vším je strach o to co milujeme a potřebujeme, můžeme zde existovat jenom díky tomu co milujeme a potřebujeme, jsme obrazně jako pokojové květiny, které nám zahynou, pokud nebudou mít vodu. Vše je zde o zalévání pokojových květin, nezaměstnaní ubožáci, jsou následkem toho, že selhalo globáně zalévání květin!
Odjeli jsme na dovolenou, a zapoměli jsme na to, že naše pokojové květiny nebude už nikdo zalévat, lidi nechtějí platit vysoké daně, protože jim konečně došlo, že se daně nepoužijí pro jejich existenční dobro, ale že se daně použijí na zbytečnosti a hlouposti, protože ti co rozhodují o daních, jsou zbyteční hlupáci.
Je nutně třeba více státních zaměsnanců, co mají vysoké platy a veliké luxusní kanceláře, a ty to z daní jistě rád zaplatíš! Která politická strana v EU hlásá to, že sníží počet státních zaměsnaců na polovinu, a sníží státním zaměstnacům platy.
Veliký stát znamená malou kupní sílu obyvatelsva, jenže tuční kapři si nevypustí svůj státní rybník a veliká ryba zde smrdí od staré hlavy. Naše mocná a bohatá elita odjela do daňového ráje, a zapoměla na to, že má doma zalévat květiny, a tak je zde blbá nálada, a naděje na to, že pravda a láska zvítězí nad nenávistí a lží, je už dokonale zabetonovaná. 

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.