Rychle a levně o tom je úspěšná ekonomika a politika

SAM_0793

Když se zamýšlím nad tím, jak funguje internet, tak si uvědomuji, že na internetu jde o rychlost a levnost, ten kdo to pochopil, je na internetu i úspěšný. Pokud se podíváme na lidovou moudrost, tak zde rychle a levně získáváme informace a programy které v životě často použijeme. Jde tedy jenom o naše priority, můžeme jít do cíle pomocí mapy, nebo jít do cíle bez mapy, komu není zde rady od lidové moudrosti, tomu zde není pomoci, mnoho lidí je v situaci kdy jde do cíle bez mapy, a tak zde bezcílně bloudí, a touží po pomstě. Jak došlo k tomu, že lidi nepoužívají lidovou moudrost, a věří pyšným hlupákům, co zde mají moc a výhody. Zde se používá kolektivní přeprogramování dezinformacemi, mocné svaté autority neustále opakují svaté dezinformace dětem, až z dětí učiní naivní hlupáky, a tím se vytvoří levná pracující třída, kterou může chytrá elita nahnat do továren, nebo do válek.
Občas, se mezi lidem najde někdo, kdo je moudrý, a on začne hlásat lidovou moudrost, takový jedinec je brzo dozorci polapen, a potom je přemístěn násilně do vězení, nebo do psychiatrické nemocnice. Problémem centrální politiky a ekonomiky je vždy pomalost a drahota, nedostatek konkurence má za následek to, že centrální systém optimálně nefunguje, protože je kastovně a třídně uzavřený, to co nebojuje, to degeneruje. Parazitování je možné jenom díky výhodám a jistotám, tam kde je mnoho výhod a jistot, tam je i mnoho parazitů, jaký to má smysl chodit k falešným volbám, když na kandidátkách jsou jenom samí bezcharakterní paraziti, kterým jde jenom o zisk výhod a jistot.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.