Proč je drahá práce u centrálních zaměstnanců?

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37727970396/

Lidi nejsou placení za výkon a kvalitu, jsou placení jenom za to, na jaké židli v konzumním systému sedí! Obrazně je zde mocenská pyramida, kde na vrcholu jsou židle s vysokými platy a dole jsou židle s ubohými platy.
Ti co jsou v centru, mohou parazitovat na těch, co nejsou v centru, vysoká funkce prezidenta nebo ředitele, odhaluje to, že nám vládnou bezcharakterní kariéristé, za vším je naše pyšnost a lakomost, dobrota je přeci žebrota.
Často je zde slyšet to, že ten kdo se snaží, uspěje, a má se zde dobře, snaha nestačí, protože systém je uzavřený konkurenci díky; kastám, třídám, rase, pohlaví, kategoriím, ligám, rituálům, kultům, pověrám, certifikaci, atd.
Mnohokráte zde byli snahy o rovnost a svobodu, proč tyto snahy zkrachovali? Aby zde mohla být svoboda a rovnost, tak se musí lidem povolit to, že se smějí zabíjet beztrestně, logicky by zanikla města a lidi by se začali opevňovat, aby se ochránili před konkurenty, takže tudy evoluční cesta nevede!
Nová doba nám nabízí revoluční řešení, na vrcholu kde jsou vysoké platy, budou sedět na židlích roboti na baterky, takový robot myslí a jedná jako robot a tím donutí lidi, aby pracovali jako roboti, ten kdo nebude pracovat od narození do smrti jako robot, ten bude ekologicky recyklován.
Takto zde už nebude drahá práce u centrálních zaměstnanců, a tak se budeme mít všichni dobře, protože budeme mít jistou fyzickou namáhavou práci.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.