Proč Donald Trump propustí mnoho státních zaměstnanců?

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37106452573/

Zaměstnavatel nemůže být dojnou krávou pro lenochy a parazity, v USA je mnoho státních zaměstnanců snadno nahraditelných moderní vědou a technikou, nebo korporacemi, bude se optimalizovat a automatizovat na kost, vše se bude převádět na soukromé korporace, jako je; Walmart, Amazon, IBM, Intel, AMD, Apple, Adobe, Microsoft, Google, atd. a stát si ponechá jenom to, co je klíčové, a co už nelze předat soukromému sektoru.
Firmy totiž musí vykazovat zisk a platit daně, daňový systém se restartuje tak, že už nebude možné pro korporace okrádat USA, vzorem se zde stane daňová strategie, kterou používá Čína, období, ve kterém stát vyhazoval peníze za hlouposti skončí, základem bude digitální inteligentní systém, velký USA bratr tě všude neustále sleduje.
Zruší se v USA papírové a kovové peníze, platit se bude už jenom elektronicky a stejně se budou všechny zámky odemykat jenom elektronicky, vše bude digitalizované a optimalizované, všude se budou pohybovat inteligentní roboti na baterky a budou makat jako roboti. Nepřizpůsobiví jedinci skončí ve velikých převýchovných táborech, kde budou pracovat jako roboti jenom za jídlo.
Každý bude mít v USA vymezeno, kde se smí pohybovat, jakmile se někdo dostane tam, kde nemá co dělat, tak automaticky skončí v převýchovném táboře, každý bude mít na krku nesnímatelný digitální obojek, který bude snímat i pulzování srdce, díky USA obojkům se zajistí optimální bezpečnost pro občany USA. Na myšlení a řízení zde budou inteligentní centrální USA počítače, každý občan USA, zde bude na to, aby pracovně obětoval svůj bezvýznamný život, za lepší budoucnost USA.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.