Největším problémem jsou problémy

SAM_0874

Máme jenom to, o co se optimálně postaráme, starosti jsou následkem toho, že se o něco staráme, jde o to, jestli se staráme o to co má hodnotu, často zde dochází k tomu, že se staráme o něco, co zde nemá žádnou hodnotu. Život to jsou vztahy v nás a okolo nás, vztah to je většinou to, že je zde starání, a tím i starosti.
Pokud zde nejsou starosti, tak se nudíme, jde o to, abychom měli starosti pod kontrolou. Zde se dostáváme k chybám v nás, a chybám co jsou okolo nás, z dálky mnohé může vypadat jinak než z blízka, vše je zde nejvíce o egoismu, čím více je někde moci a bohatství, tím více je tam i pyšnosti a lakomosti.
Já jsem nejlepší, a tak si zasloužím jenom to nejlepší, to zní logicky, jenže jenom čas, pozná kdo nebo co je nejlepší, má na to čas, naše poznání toho co je nejlepší, je většinou chybné, protože na poznání objektivní pravdy, nemáme bohužel čas ani peníze a jsme schopní poznat jenom subjektivní dočasné pravdy.
Víš, co a kdo objektivně jsi, nebo si myslíš subjektivně, co zde jsi, pokud poznáš sebe tak tím poznáš i vše ostatní, vše zde funguje na klasických principech podle; logiky, fyziky, chemie, duality, evoluce, atd. v centru jsou vždy jistoty a výhody, ztráta jistot a výhod, znamená ztrátu klidu, a tím i depresi a nemoci.
V současnosti je největším problémem přelidnění, lidí ve všude jako much, a tak se lidi chytají do daňových a dluhových sítí, společnost se uzavřela a následkem je nárůst; deprese, degenerace, špíny, násilí, rasismu, fanatismu, centralismu, drog, prostituce, nemravnosti, atd.