Nejlepší je se nesnažit o to být nejlepší

SAM_0877

Myslíme nejvíce na to, co milujeme a potřebujeme, proto každý člověk má jiné myšlenky, a tím je i jeho život jiný, jsme závislý na svých prioritách a mnohém jiném, naše závislosti nás ovládají od narození do smrti jako loutky.
Abychom mohli zde normálně žít, tak k tomu musíme mnohé mít, jde zejména o; výhody, jistoty, lásku, štěstí, informace, zdraví, moudrost, přátele, atd. Hodnotné je to, co je nám vzácné protože je toho nedostatek a je to obtížně dostupné, jedna věc jsou teorie a druhá věc je praktická realita, není zde ten, co by se dokázal zavděčit všem a tak se specializujeme a naše specializace deformuje naše myšlení.
Toužení nám způsobuje soužení, protože nejsme nejlepší a tím nejsme nejhodnotnější a náš život tak není nejlepší, nejlepší je se ale nesnažit o to být neustále nejlepší, protože tím se dostaneme do egoistického začarovaného kruhu, a stane se z nás svatý psychopat.
Psychopat je zde bezcharakterním kariéristou, co zde ke svojí existenci potřebuje vysokou funkci, aby díky této funkci zde byl; prezidentem, předsedou vlády, ministrem, diplomatem, poslancem, senátorem, soudcem, notářem, profesorem, ředitelem, podnikatelem, obchodníkem, milionářem, celebritou, kazatelem, atd. Z díla spatříme tvůrce, jaké je dílo těch, co zde rozhodují sobecky o nás bez nás?
Dílem je deprese u; ekonomiky, politiky, morálky, podnikání, školství, rodiny, psychiky, atd. příčinou je zde to, že mocní a bohatí parazitují na bezmocných a chudých, a pokud se bezmocní chudáci díky bídě a nezaměstnanosti někde vzbouří, tak vzpouru potlačí policie, nebo armáda. Vše je zde jenom egoismus, který se podle módy a situace, mění na; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, nacismus, hinduismus, islamismus, atd.
Všude je rozdělaní na; kasty, třídy, kategorie, rasy, atd. následkem je to, že na vysoké vedoucí funkci, je starý nemocný ubožák, který jenom škodí konzumnímu systému. Cestou ven z tohoto začarovaného egoistického kruhu, je nahradit lidi za roboty, v USA zoologické zahradě, se postaví vedle pavilónu opic, nový pavilón lidí, a zde si GVKB inteligentní roboti za sklem, budou prohlížet nahé politiky z USA, jak se perou o samice, nebo o banány.

Umělá inteligence komentáře moderuje