Místo kanibalismu, je zde konzumní kapitalismus

https://www.flickr.com/photos/gvkb/23923724788/

Vše je zde jenom napětí mezi body, které vytváří energetickou bublinu, ve které vše živé existuje, když bublina díky chybám, nebo nemoci praskne, tak uvolněné napětí, vytvoří brzo novou energetickou bublinu a je zde nový růst energetické bubliny. Spánek nebo léčení to je uklízení nepořádku v naší bublině. Nám se může zdát, že našich 60 let života je velmi dlouhá doba, z pohledu Absolutna je našich 60 let jenom krátký okamžik, ve kterém rychle vznikne a zanikne nějaká pyšná energetická bublina.
Vše živé se navzájem požírá, ve snaze sobecky získat z jiné bubliny zdroje, pro svoji existenci. Bubliny mají deprese z toho, že mají nedostatek zdrojů ke svojí existenci, následkem jsou konflikty a války, proč je zde pro energetické bubliny nedostatek existenčních zdrojů? Vše je zde obchod, ve kterém se mění hodnoty za hodnoty, pokud nemáš co nabídnout tak máš nedostatek, nabídka převyšuje dneska u všeho poptávku a tak rychle u všeho klesají ceny.
Ve snaze překonat problémy je zde konzumace drogy nebo půjčky, za chyby se ale hodně platí, mnoho obchodníků a podvodníků čeká na to, že uděláš chybu a koupíš si drogy nebo si vezmeš půjčky. Místo kanibalismu, je zde konzumní kapitalismus, ve kterém se požíráme ekonomicky, požírat ekonomicky může i veliký podnik malý podnik, nebo veliký národ malý národ, vše zde jsou energetické bubliny, které zde jsou dočasně.
Jak poznat co je, a co není jenom bublina, která brzo splaskne? Bubliny se nejlépe poznají podle rychlého růstu, je snadné napumpovat vzduch do bubliny, aby bublina mohla rychle vyrůst, takto se rychle napumpuje pomocí agresivní reklamy vzduch do toho, co má být dneska módní a populární, místo vymývání mozků pomocí náboženství a politiky je zde dneska; televize, rádio, tisk, veliké reklamní plochy, internet, atd.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.