Lékem na krizi je optimální preventivní kontrola priorit

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37727971526/

Vše je na cestě k cíli a jde o to, aby zde byl správný cíl a správná cesta, pokud je zde špatný cíl a špatná cesta, tak následkem je deprese u; ekonomiky, politiky, morálky, byrokracie, školství, rodiny, psychiky, atd. je zde blbá nálada, díky tomu že nemáme správný cíl, a správnou cestu do tohoto cíle.
Správným cílem není být nejlepší, a mít ve všem úspěch, správným cílem je starat se o to co je nám psychicky blízké, a nestarat se zde o to, co je nám psychicky cizí.
Naše dobrota k cizímu má za následek naši žebrotu, vše je zde závislé na prioritách, máte chuť na; sex, drogy, zábavu, Facebook, YouTube, atd. to vše jsou chybné priority, díky kterým jste žebráci, protože jdete do chybného cíle.
Za vším jsou jenom prioritní závislosti, pokud má vláda chybné prioritní závislosti, tak následkem je to, že lidi utíkají tam, kde má vláda správné prioritní závislosti, ryba smrdí od hlavy.
Jakmile se dospělí přestanou starat optimálně o svoje děti, tak následkem je krize, rodina je základem pro spokojený život, vše co dáváme, to nazpět dostáváme, čiň mocnému a bohatému čertu dobře, a on se ti pekelným konzumním očistcem odmění.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.