Konzumní systém je založen na bublině která brzo praskne

SAM_0774

Optimalizace a automatizace jako stín pronásleduje civilizovaného člověka už dlouhou dobu a s vynálezem digiatlizace začíná docházet k mnoha nečekaným velikým změnám, největší změnou je komunikace která probíhá digitálně, osobní kontakty se začínají stávat luxusem který si může dopřát jenom bohatý a mocný člověk. Každý chce být úspěšný ve svojí specializaci a tak ořezává vše co by mu nějak bránilo v úspěšnosti, dobrota je přeci jenom žebrota, láska a pravda se stává vzácným zbožím, zato nenávisti a lží je všude nadbytek.
Základem se stává systém a strategie, pokud na problémy nemáte systém a strategii tak jste v depresi, deprese se stala výnosným obchodem, protože lidi za léky a drogy utratí více peněz než za potraviny! Civilizace vytvořila začarovaný konzumní kruh ze kterého nelze uniknout, abys mohl v civilizaci normálně žít tak musíš jistoty a výhody zde mít, soutěž a boj o výhody a jistoty dělá z lidí bezcharakterní kariéristy co běží konzumní závody až nakonec padnou a skončí jako ubožáci na okraji společnosti. Konzumní systém je založen na bublině která brzo praskne, takovou bublinou je dneska ekonomika v; USA, Německu, Anglii, atd. 

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.