Je nám naše vláda ukradená?

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37744823232/

Už mnoho generací lidi od nás utíkají do světa, protože je nám mnoho generací, naše vláda ukradená, co vlastně znamená lidový pojem, ukradená vláda? Vláda je jako auto, buď nám auto slouží, nebo nám auto neslouží, protože nám je někdo ukradl, to je jednoduché, kdo nám ukradl naši vládu? Naší vládu nám ukradli cizinci, cizinci měli vždy větší moc a tak zde mohli krást a je logické že když zde kradli tak nám ukradli i naši vládu a přemístili ji do; Řím, Vídeň, Moskva, Brusel, Washington, Peking, atd. jsme jenom malá bezvýznamná kolonie, a tak u nás mouchy serou na naše svaté vladaře, co jsou nám ukradení.
Co je to vlastně kolonie? Kolonie je teritorium, které si násilím podmanil kolonizátor, a on udělal z lidí v kolonii, svoje konzumní otroky. Pokud se chudé obyvatelstvo v kolonii vzbouří, tak armáda kolonizátorů nastolí vojenský pořádek. Jelikož jsme jenom kolonie tak nám stačí jenom prezident, který je starý a těžce nemocný, on je zde jenom na to, aby kladl věnce na hroby, a dával medaile, není zde na to, aby zde ekonomicky vládnul, na to jsou zde jenom mocní a bohatí kolonialisté.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.