Já to vůbec nechápu, proč zde vše optimálně nefunguje

SAM_0858

Proč všechno dřív, tak nějak fungovalo, a teď už vůbec ne? Proč se všechno s příchodem kapitalismu, tak strašně sype? Nebo se mi to zdá, že dřív za socialismu bylo všechno podstatně jednodušší? Čekám a nevím, nic mě nebaví a do ničeho se nedokopu. Peněz mám sám pro sebe už dost. Teď mohu sedět mnoho let doma a čekat dál, nebo se vrhnout do nového podnikání. Rád bych, nuda je na vánoce strašná, ale říkám si proboha proč? Já nepotřebuji ke štěstí veliký barák, s velikým bazénem, veliké auto Rolls-Royce Phantom, atd. Mně osobně stačí moderně zařízený nový byt 3+1 v 10 patře, a moje nové BMW X6 M v garáži.
Proč se mám zase dřít, a otevírat nové výnosné podnikání, když veškerý veliký zisk z toho je mně osobně k ničemu? Nemám žádný kamarády, všichni už mají svůj podnik a mraky svých starostí, takže se permanentně vymlouvají, že nemají čas. Snažil jsem se najít vztah, když jsem ale pochopil, že to není tak jednoduché, vzdal jsem to, sebral s obrovskou nechutí poslední zbytky energie a znovu se pustil do práce. Dlouho jsem makal skoro bez volna. Cítil jsem, že dál už takhle nemůžu. Chybí mi důvod, lépe řečeno někdo nebo něco, kvůli čemu bych se snažil dál.
Kvůli sobě to opravdu nemám důvod dělat. Řekl jsem si, že když budu doma, přijdu na jiné myšlenky, odpočinu si, budu na to mít přece spoustu volného času. Opak je pravdou. Sedím tu jako idiot a nevím, co mám dělat. Zkoušel jsem najít normální ženskou přes internet, je to nesmysl, nejde to. Akorát posílají E-mail, jak jsou psychicky vyčerpané, aby něco vydělaly, komunikace o ničem. Všechny takový nějaký neslaný nemastný zlatokopky, jenom slibují, když se jim pokouším volat, neodpovídají. Začínám se pomalu smiřovat s tím, že ještě do konce roku počkám a pokud se neobjeví ani náznak nějaké šance na normální nesobecký vztah, tak zase začnu podnikat a vydělávat miliony dolarů a podporovat ekonomicky svoje bližní.