Inteligentní roboti nebudou mít s vysokoškoláky smilování

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37518352880/
Dlouhodobě nezaměstnaný vysokoškolák. Práce všude ubývá díky automatizaci a optimalizaci, statistika hovoří jasně o tom, že na výrobu stejného množství zboží a služeb, je potřeba každý rok méně lidí, někde se propouští málo, a jinde se propouští mnoho, to záleží na mnoha faktorech, ale je vzácné místo, kde se nabírá mnoho nových zaměstnanců.
Vždy se ptám, co je za tím, z dálky vše vypadá jinak než z blízka, za propuštěním je dneska nejvíce automatizace a optimalizace, začalo to pásovou výrobou a samoobsluhami, potom přišli inteligentní stroje na dálkové ovládání. Nebude to trvat dlouho, a vznikne program umělé inteligence, který se nahraje do GVKB robota, podnikatelé a obchodníci, potom logicky vymění lidi za GVKB roboty.
Když podnikatelé a obchodníci otestují roboty, tak se roboti nasadí i místo státních zaměstnanců, a vysokoškoláci globálně logicky skončí v rezervacích. Mnoho vysokoškoláků si myslí, že všechnu práci za ně udělají inteligentní roboti a oni budou v zaměstnání jenom kouřit cigarety a pít slivovici, dosud to tak bylo, že modernizace nepostihla elitu a postihla jenom spodinu, jenže vše je zde dočasně. Všiml jsem si toho, že mnoho líných vysokoškoláků se snaží podnikat ve sféře poradenství a školení, konzumní svět je složitý, a ten kdo už nezvládá nesmyslnou složitost, si může zaplatit drahou pomoc od vysokoškoláků.
Jenže i zde brzo nastoupí GVKB roboti, a nabídnou lepší kvalitu za menší ceny, obrazně končí doba, kdy ploty a zdi vymezovali elitám teritoria, přichází doba globalizace, ve které bude globální zájem nadřazen zájmům kultur a národů, ten kdo nebude respektovat globální zájmy, zle skončí, GVKB roboti nebudou mít s vysokoškoláky smilování.

Podobné příspěvky>