Diskriminace vysokoškoláků je prioritní problém

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37518347410/

Mnoho se mediálně hovoří o diskriminaci lidí, co jsou existenčně nepřizpůsobiví a nechtějí platit státu daně, to je bezvýznamný problém, proti systémové diskriminaci vysokoškoláků. Prvotní přirozená diskriminace, je diskriminace slabých, protože silní jsou ve výhodě, s evolučním vývojem u ekonomiky a ideologie, logicky přibývají nové druhy diskriminace. Ti co dneska mají veliké peníze v daňovém ráji, diskriminují vysokoškoláky, a nutí je k tomu, aby sloužili konzumní společnosti, za malou mzdu a málo výhod a jistot.
Řešení je v GVKB úkolové mzdě, každý kdo bude pracovat za mzdu, bude pracovat jenom v úkolové mzdě, vypracují se GVKB globální tabulky, pro úkolovou mzdu, s globálními cenami, vše bude kontrolovat jenom GVKB globální umělá inteligence, ten kdo nebude správně pracovat, ten nebude ani mít peníze na jídlo a bydlení, úkolovou práci všem lidem zajistí GVKB umělá inteligence, chození do školy se bude brát jako práce, pokud se bude žák i dobře učit. Ten kdo se optimálně nepřizpůsobí, skončí automaticky v převýchovném táboře na Sibiři, pod dohledem policejních robotů.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.