Demokratická policejní diktatura

SAM_0872

Z dálky vypadají mocné a bohaté civilizace jako demokratické kultury, z blízka bohužel spatříme policejní diktaturu. Vše je zde jenom divadlo, ve kterém se z diváků dělají hlupáci a ubožáci, na jevišti stojí ti, co zde mají moc a bohatí, v hledišti jsou ti, co jsou bezmocní a chudí, rovnost zde byla vždy jenom ve smrti, co bylo dovoleno mocným, to bylo vždy zakázáno bezmocným.
Z díla poznáme tvůrce a dílem elit je deprese u; náboženství, politiky, ekonomiky, umění, podnikání, obchodu, školství, zdravotnictví, bydlení, stravování, rodiny, psychiky, atd. lidově řečeno, ryba smrdí od hlavy a tuční kapři, si nevypustí svůj rybník.
Vždy zde byla mocenská a ekonomická pyramida, na malém vrcholu byla svatá elita a v základech pyramidy byli pracující otroci, tvrzení že ten kdo se snaží, ten se má i dobře, je lež jako věž, dobře se zde mají jenom lháři a zloději.
Veliká ekonomická globální emigrace ukazuje jasně to, že polovina lidí na světě žije v zaostalých národech, kde je pracující člověk jenom ekonomickým otrokem lakomé elity, a jeho naivní naděje na to, že se bude mít lépe, je nulová. Objektivní globální statistika kupní síly pracujících lidí, jasně ukazuje jak v kterém městě, nebo národě funguje logisticky ekonomika!
Dobrota je žebrota, čím větší jsou daně a cla tím menší je logicky i kupní síla protože vše směřuje do centra a centrum vše přerozděluje tak aby mělo centrum moc a bohatství, poctivá práce je dneska za trest, protože ten kdo poctivě pracuje, je zatížen daněmi a poplatky natolik, že žije jako ekonomický otrok, který nemá peníze na základní potřeby pro svoji existenci.
Sledujme do hloubky utrácení lidí a utrácení organizací, jenom z utrácení za luxus a zbytečnosti poznáme dneska, kdo je zde na vrcholu mocenské a ekonomické pyramidy. Nemáme peníze na to, abychom u nás důchodcům zvedli důchody natolik, aby mohli žít normálně, ale máme peníze na to, abychom podporovali Romy natolik, že vybudujeme za státní peníze veliký památník na místě, kde se dříve chovala prasata.
Výbor OSN, pro lidská práva, vyzval roce 2013 Českou republiku, aby uzavřela vepřín, který se v 70. letech postavil na místě bývalého sběrného tábora pro Romy. Tento výbor OSN ale nebude už financovat zrušení vepřína, ten kdo nám chce z USA drze poroučet, ten musí i v dolarech platit, proč Romové neudělají mezi sebou sbírku na zrušení vepřína?
Porovnejme, kolik Romů zemřelo v plynových komorách, a kolik zde zemřelo jiných lidí, význam utrpení Romů je statisticky pouze 1%, protože v statistickém porovnání s jinými lidmi, jich v EU zemřelo v plynových komorách jenom 1%, pokud se Romům v EU něco nelíbí, mohou se vrátit zpět do Indie, protože Romové jsou ekonomičtí přistěhovalci z Indie.