Co je za blbou náladou u nás?

SAM_0766

Populistická hesla o tom, že bude lépe, nikdo už nebere vážně, lépe už bylo, to každému došlo, malá kupní síla, je příčinou naší blbé nálady, nežijeme zde proto, abychom byli otroky centrálního byrokratického systému, který s námi špatně zachází, protože pro něj nic neznamenáme, jsme už mnoho generací jenom číslem ve statistice. Na našem území žije zbytečně mnoho lidí, podívejme se na mapu a zjistíme, že rovina je zde vzácností a tím je zde obtížné lépe využít půdu k tomu, aby nás dobře živila, je třeba pochopit, že přelidnění má za následek blbou náladu, lidí je zde jako sraček, o tom to zde je.
Je třeba začít se snižováním přelidnění pomocí změny daní, zavede se vysoká daň z hlavy (30 000 Kč měsíčně) od 1 roku do 80 let a ten kdo jí nezaplatí, přijde automaticky o občanství, a bude muset opustit naši republiku. Nemáš peníze na daň z hlavy, protože nemáš dobré zaměstnání, tak to je ale tvůj soukromý problém, tady není sociální systém pro lenochy a ubožáky, svět je veliký a zajisté někde se o tebe dobře postarají. Je třeba pomocí daně z hlavy donutit 99% lidí aby odešli do světa pracovat a ukázat světu (USA, Kanada, Švýcarsko, Německo, Švédsko, Dánsko, Anglie) jak jsou naši občané šikovní a pracovití. 
Je třeba zjednodušit složitý daňový systém, nebudou zde; daně, cla, poplatky, atd. jedinou daní, zde bude vysoká daň z hlavy, mít dítě si bude moci dovolit jenom ten, kdo bude velmi bohatý. Nebudeme už pracovním koncentračním táborem, pro bohaté země, jako tomu bylo doposud, zde budou bydlet jenom bohatí inteligentní zdraví lidé, co si budou moci dovolit platit velikou daň z hlavy. Všechna města se vyprázdní, a budou zde jenom soukromé rezidence s velikými pozemky, kde budou bydlet bohatí lidé a jejich sluhové, nebudou zde ani už továrny a obchodní domy, zde bude jenom rekreační místo, pro bohaté lidi z celého světa.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.