Čipová globální diktatura

SAM_0878

Už velmi dlouho zde existují konflikty a války, ve válkách se nasazuje nejmodernější věda a technika, po určité době se začne používat i v obyčejném životě to co se dříve používalo jenom ve válce. Dlouho zde bylo základem opevnění, které chránilo nějaké území, s příchodem; děl, výbušnin, letadel, raket, bomb, atd. došlo k tomu, že opevnění z kamenů nebo betonu ztratilo význam.
Svět nemění náboženství a politika, svět mění věda a technika, válka se přesunula ze zákopů do tabletu a notebooku a moderní voják bojuje pomocí tabletu a notebooku, na globálním internetu. Čipová globální diktatura klepe na dveře, nasazení čipů je dneska masivní, protože je to ekonomické, vše má výhody a nevýhody.
S nasazením čipů se z lidí stanou logicky jenom čísla s nulovou hodnotou, každý bude jenom očipovanou digitální loutkou, ovládnou čipovou globální diktaturou, vše bude řídit jenom umělá globální inteligence, zakáže se; politika, náboženství, reklama, umění, atd. protože to je plýtvání časem a penězi.
Nepřizpůsobivý zaostalý subjekt, se bude chtít dostat do obchodu, ale zabezpečovací čipový systém, jej tam nepustí, protože on by mohl v obchodě krást, psychopat si bude chtít pustit televizní program, plný násilí, ale zabezpečení mu odepře přístup, atd. vše bude čipově globálně zabezpečeno, zlí lidé co by chtěli zde škodit škodolibě čipovému globálnímu systému, skončí jistě v rezervaci na Sibiři, aby byl od nich pokoj.

Umělá inteligence komentáře moderuje