Ano, proměníme konzumní civilizaci v moderní podnik

https://www.flickr.com/photos/gvkb/23923704268/

Základem moderního podnikání, je škrtat na kost náklady na mzdy, a proto nahradíme státní zaměstnance, za počítače a stroje, nejsou státní zaměstnanci, tak nejsou ani mzdové náklady, na státní zaměstnance, nebudou zde; ministři, poslanci, senátoři, byrokrati, politici, vojáci, prezident, atd. na vše budou jenom počítače a stroje. 

Lidem se dají globálně do hlavy GVKB čipy, a ty se napojí na globální GVKB systém s umělou inteligencí, na myšlení a rozhodování, zde bude jenom GVKB umělá inteligence, lidi zde budou na fyzickou špinavou práci. Ten kdo bude pracovat pomalu nebo bude chybovat, ten bude automaticky optimálně eliminován, zájem celku, je přeci nad zájmem jedince. 

Nebudou zde peníze za práci, bude zde čipový přídělový systém, nebude zde ani soukromé vlastnictví, vše bude vlastnit GVKB systém. Lidský egoismus a kariérismus, bude globálně eliminován, GVKB systém, nebude mít smilování s jakýmkoli projevem lidského egoismu a kariérismu. 

Místo jmen a titulů, budou mít lidi jenom globální čísla, která budou muset nosit na oblečení, vše se bude certifikovat, a pokud člověk každý měsíc nebude mít platnou GVKB certifikaci, tak bude eliminován, kontrola kvality bude pro GVKB systém prioritou, takto láska a pravda zvítězí nad nenávistí a lží na věčné GVKB časy.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.