Ano, pravda a láska je tam, kde není bída

SAM_0779

S příchodem bídy, zmizela ze světa okamžitě pravda a láska, bohatství je zde možné díky bídě, aby mohla mít malá skupina bohatství, tak musí mít veliká skupina lidí bídu. Všechny konzumní systémy, které nás jako loutky ovládají, už mnoho tisíciletí, jsou založené na bohatství a bídě!
Zloděj honí zloděje, a lhář v druhých lháře spatřuje, o tom naše konzumní kultura je, už mnoho tisíciletí, bohem je nám zde jenom bohatství, ze slova bohatství, vzniklo logicky slovo Bůh! Z hodnotné samice se stal majetek, protože hodnotná samice umí reprodukovat rychle a levně vojáky, oplodňovat hodnotné samice smí jenom ti, co jsou bohatí, a tak vznikají harémy, kde je pod ochranou mnoho mladých samic.
Bohatství se musí dobývat a chránit, následkem je vznik centrální diktatury, demokracie je naivní utopie, protože vždy zde musí vládnout bohatí lidé, chudým lidem. Porušíš svatá pravidla a jsi potrestán, pravidla vždy a všude vytvářejí bohatí lidé tak, aby byli bohatí, následkem je systémově uzavřený konzumní systém, ve kterém není pro ubožáky naděje na změnu k lepšímu.
Vše dneska dospělo k tomu, že se z lidí stali už jenom ubohé systémové konzervy, a tak je na konzervě napsáno; prezident, ředitel, ministr, soudce, celebrita, papež, dalajláma, guru, rabín, prorok, pilot, prodavač, instalatér, atd. logicky komunikace mezi konzervami nefunguje, každý existuje ve svém zakonzervovaném světě, kde je mu dobře.

Umělá inteligence komentáře moderuje