Ano, politika a ekonomika je zde na hovno

SAM_0883 (2)

Je třeba restartovat globálně naši konzumní civilizaci a eliminovat vše co je zde na ekonomicky a politicky jenom na hovno, jak si to uděláme, takové to zde i budeme mít, vše se zde posralo díky našim amatérským chybám, ano, lidi dělají chyby, a nechtějí se přiznat ke svým chybám, fyzická práce se stává posledním zoufalým způsobem, jak si zde vydělat ubohé peníze, každý si chce vydělávat jenom tím, že bude na systému egoisticky parazitovat, díky výhodám a jistotám, dobyta je mnoho, a koryt je málo, o tom to zde je. 

Jádrem problému je to, že lidi zdegenerovali a je jich jako much, potřebujeme malé množství kvalitních lidí, zavede se měsíční globální certifikace, u všech lidí, nebudou pro nikoho výjimky a imunita. Pokud prezident nebo ředitel nedostane GVKB certifikaci tak bude eliminován, nejsou ubožáci, tak nejsou s ubožáky problémy, lidská práva jsou jenom iluze, právo je spojeno se povinnostmi, a pokud si ubožáci neplní svoje povinnosti, tak nemohou zde mít logicky ani svoje práva. 

Certifikovat se bude vše, to co nebude mít platnou certifikaci, to se bude eliminovat, i kdybychom měli zbourat kostely, a spálit svaté knihy, vše bude certifikovat jenom GVKB systém. Co je to vlastně certifikace? Certifikace je potvrzení, že je něco kvalitní a hodnotné, podívejme se na nedávnou aféru, s jedovatým tvrdým alkoholem, který nebyl certifikovaný.

Vždy zde byli a budou podvodníci, co se budou snažit nabízet nekvalitní a nehodnotné zboží a služby. Podívejme se na centrální vlády, co se skládají z kariéristických podvodníků, a nabízí nám nekvalitní život, který stojí za hovno, je třeba ukončit to, že nám vládli kariérističtí podvodníci a místo nich zde bude GVKB systém založený na certifikaci, vyčistíme tento chlív od ubohých sraček, které jsou zde jenom na veliké hovno.

Umělá inteligence komentáře moderuje