Ano, nejednotnost je kořenem všeho zla

SAM_0836

Lékem na hříšnou společnost je odebrat globálně všem lidem jejich děti a umístit je do České republiky od 1 roku do 15 let, naše Česká republika zajistí všem dětem to, že se z dětí stanou křesťanští kazatelé, protože děti se budou vychovávat v křesťanských internátních školách, které budou izolované od konzumní civilizace, děti v těchto školách nepoznají; knihy, rádio, televizi, internet, telefony, auta, motorky, kola, atd.
Děti zde budou žít jednoduše tak jako zde jednoduše žil Ježíš Kristus, nebudou zde pro děti žádné moderní léky, léčit se bude jako v době Ježíše Krista, bude to návrat do doby Ježíše Krista, potrava bude logicky stejná, jako v době Ježíše Krista, děti nepoznají; čokoládu, kakao, čaj, kafe, pivo, víno, slivovici, marihuanu, sex, lásku, umění, sport, atd. muži, budou vyrůstat odděleně od žen.
Nebude zde výuka gramotnosti a matematiky, bude zde jenom předčítání od robotů, jenom v Češtině, každý den po 18 hodin, ve veliké třídě, kde bude sto žáků. Děti budou oblečení do jednoduchého oblečení jako v době Ježíše Krista, spát budou děti ve velikých místnostech, každý den 6 hodin, v každé místnosti bude spát sto dětí, na poschoďových postelích, aby se ušetřilo na topení, a na výstavbě ubytoven.
Jako učitelé a vychovatelé, zde budou GVKB roboti, bude to svět, který budou mít pod neustálým dohledem jenom GVKB roboti, a globální GVKB umělá inteligence, lidská práce je velmi drahá. Dospělý člověk bude mít vstup do výchovných systémů zakázán, aby on zde nemohl způsobit problémy.
Nepřizpůsobivé děti, nedostanou nic k jídlu, a tak zemřou hlady, lidí je na světě už jako much, a je třeba ukončit období přelidnění a degenerace. Představte si tu radost, když se mohamedánské rodině vrátí dítě ve věku 15 let, co bude umět jenom český jazyk, a bude znát jenom křesťanskou část bible.

Umělá inteligence komentáře moderuje