Ano, mám rád krásné věci

SAM_0776

Většinou nevíme co vlastně chceme, a toho zneužívají druzí, a snaží se nám vnutit něco co nepotřebujeme, a jenom nás to okrade o peníze a čas. Vědět co potřebuji, a proč to potřebuji, je základem pro naši budoucnost.
Právě přichází doba vánočních svátků, kdy lidi mnoho nakupují dárky, mnoho se bude nakupovat elektronika, protože se stáváme na elektronice mnoho závislí, sám jsem neodolal a koupil jsem si fotoaparát a notebook, nejprve jsem mnoho na internetu hledal a porovnával mnoho výrobků, základem je si uvědomit jestli využiji vůbec nejmodernější vymoženosti a veliký výkon techniky.
Připadá mě že výkon moderních techniky není vůbec využit, a že je to, jako bychom jezdili se závodním sportovním speciálem ve městě na nákupy. Pokud se podívám na to, jak je využit výkon mého počíatče, tak zjišťuji že jej využívám na 3% a to mám počítač který je enegeticky úsporný, malý, tichý, krásný, atd. Mám rád krásné věci, i počítače mohou být krásné, ovšem budete si muset za krásný vzhled připlatit. 

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.