Ano, každá úspěšná strategie je zde dočasně

SAM_0835

Neustále budujeme, abychom měli co bořit, neustále sepisujeme nové normy, abychom je mohli po čase zrušit, neustále se rodíme, abychom mohli umírat, atd. takový je život, že jenom smrt je zde jistá, a vše ostatní je nejisté.
Období soudružského budování nové altruistické společnosti, kde se všichni mají dobře, skončilo krachem této politické strategie, a tak nadějně to dlouho vypadalo. Ano, každá úspěšná strategie je zde dočasně, trvale je zde jenom; dualita, logika, fyzika, chemie, atd. vše je zde omezeno podlahou a stropem, to že dneska jedeš rychle k cíli, je dočasné, zítra budeš stát na vedlejší koleji.
Na vrcholu mocenské pyramidy se střídají; králové, císaři, sultáni, vůdcové, prezidenti, ředitelé, celebrity, podnikatelé, obchodníci, podvodníci, atd. je to jenom krátká hlavní role, na evolučním konzumním divadle, egoistická bublina se rychle nafoukne a potom praskne.
Já jsem váš správný vůdce, následujte mě, jenže slepý nemůže vést slepé, o tom to zde, už mnoho tisíciletí je! Skutečným vůdcem zde jsou jenom závislosti, kdo z lidí je bez závislostí? Kdo je to psychopat?
Psychopat je člověk závislý na parazitování, smyslem jeho existence je jenom bezcitné parazitování, a když jej zavřete do psychiatrické nemocnice, tak je on ke svému okolí agresivní. Co se stane, když chce psychopat parazitovat na psychopatovi? Následuje násilný konflikt, který může skončit tím, že silnější psychopat, zabije slabšího psychopata.