Ano, jsi ubohým otrokem konzumní kultury

SAM_0884 (2)

Stvořitelem civilizace je konzumní kultura, která opici proměnila v ubohého otroka konzumní kultury, chléb a hry o tom to zde je, egoistický kariérismus dělá z lidí dobytek, který bojuje o veliká plná koryta. Vše je zde jenom divadlo a obchod, čerti si zde hrají na anděly, války v nahotě odhalují pravdu o tom, že je každý člověk jenom ubohým otrokem konzumní kultury. Po druhé světové válce se začal svět od základů měnit, veliké války vždy měli za následek veliké evoluční změny. 

Pomocí salámové nenápadné strategie se přechází na globální digitalizaci, informace mají najednou větší hodnotu než zlato, to co nemá hodnotné informace to je zde na okraji civilizace. Brzo skončí trestání pomocí vězení a trestem bude odříznutí člověka od hodnotných informací na několik let. 

Tak jako lidi po velmi dlouhou dobu věřili na zázraky nebo na vědu, tak přijde nová doba, ve které lidi budou věřit na certifikované informace. Lidi se snaží naprogramovat umělou inteligenci, logicky se jim tato snaha nedaří a příčinou jsou informace které nejsou certifikované, umělá inteligence není program je to databáze složená z certifikovaných informací, složitá manipulace je možná jenom díky certifikovaným informacím. 

Musíme informace neustále kontrolovat v rovině kvality a hodnoty, informace která je dneska kvalitní a hodnotná, může být zítra už nekvalitní a nehodnotná, vše je zde v pohybu, a tak se musí staré informace, nahrazovat novými informacemi. Bible je klasickou ukázkou nekvalitních a nehodnotných informací které škodí naivním lidem, místo knih zde musí být sociální sítě na internetu, kde budou k dosažení aktuální informace, které nám pomohou vyřešit naše problémy. 

Nepotřebujeme elitu která je zde na hovno, potřebujeme, aby svět ovládali certifikované informace, bez certifikovaných informací se neposuneme evolučně dopředu, současná civilizace leží v bezvědomí v nemocnici a vyléčit jí mohou jenom certifikované informace, musí končit doba dezinformací, ten kdo bude lhát a krást ten bude GVKB roboty eliminován.

Umělá inteligence komentáře moderuje