Ano, jsi blázen, co žije v blázinci

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37518351090/

Je třeba konečně pochopit to, že je každý člověk blázen, a podle toho změnit kulturní civilizaci, z díla je spatřen tvůrce a dílem lidí je civilizace, která je velikým blázincem. Mnoho bláznů si nechce přiznat to, že jsou blázni, zajímavé je, že ale oni v druhých spatřují blázny, sebekritika zde bohužel selhala.
Pokud o někom řekneme, že je to blázen, nemělo by to být bráno jako urážka, pokud nás uráží pravda, tak tím jenom dokazujeme, svoje bláznovství. Pokud se někdo zblázní tak jej léčíme v blázinci, to že blázinec přejmenujeme na psychiatrickou nemocnici, je jenom bláznivé divadlo.
Zbláznit se ale může i stroj, pokud je ve stroji nějaká chyba, z toho je jasně patrné, že lidské bláznovství je následkem chyb v nás, a chyb co jsou okolo nás. Nejčastěji nám vadí to, že někdo myslí a jedná jako blázen, v hlavě blázna jsou chyby, a následkem je to, že on myslí a jedná jako blázen.
Ve snaze mít se zde dobře, je zde naše zlé chování k druhým, a tím vzniká neřešitelný psychický problém a lidský blázinec. Často zde byli snahy o to, aby zde nebyl lidský blázinec, ve kterém jsou jenom blázni, jediné možné řešení je nahradit lidi za inteligentní roboty, nejsou lidi, tak zde nejsou ani blázni, a tím logicky zde ani není konzumní blázinec.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.