Ano, jenom blázen je zlý k sobě a dobrý k tobě

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37518348950/

Pokud centrální ideologie dělá z pracujících lidí konzumní blázny, tak se nemůže potom divit tomu, že se pracující lidi chovají jako blázni. Ano, jenom blázen je zlý k sobě a dobrý k tobě, je normální být dobrý k sobě a zlý k tobě, o tom to zde je. Každé centrální pokrytectví je zde dočasně, nelze lhát a krást všude a pořád, vždy se narazí na strop, a potom následuje krize. Mezilidské vztahy jsou jako hra na hudební nástroj, každý člověk se musí naladit, jinak nebude vztah fungovat, zde je jádro lidských problémů v tom, že necitlivě amatérsky zacházíme s druhými.
Reakcí na necitlivé zacházení s lidmi je vandalství a konzumace drog, nebo víra v pohádky a sny, každá akce vyvolává logicky reakci, konzumní svět se tak stal blázincem, ve kterém už nikdo z lidí není normální. Pokud je ten druhý jenom vůl, tak logicky nám vládnou jenom volové, co dělají jednu volovinu za druhou! Z díla je spatřen tvůrce, vládnutí je jako jízda vlakem, většina vlád ale stojí na slepé koleji, protože si pracující volové zvolili za svoje politické zástupce svaté veliké voly.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.