Ano, je třeba přemístit lidi na Sibiř do rezervací

SAM_0873 (2)

Jsi bezcharakterní kariéristický parazit, statistika objektivně dokazuje, že nadbytek vytváří nedostatek, aby zde mohli být otrokáři tak zde musí být i otroci, co je dovoleno otrokářům, to je zakázáno otrokům. Stvořitelem života a člověka je sobectví, láska a pravda je zde jenom za peníze, o tom to zde je.
Minulost naší kultury to jsou jenom; konflikty, revoluce, války, otroctví, vězení, popravy, drogy, sex, zrada, atd. člověk byl, a vždy bude, jenom ubohým hříšníkem, protože dobrota je žebrota. Z díla je spatřen tvůrce, jaké je tvoje dílo, jsi v začarovaném konzumním kruhu, který je založen na parazitování a konzumování, každý je závislý na digitálním světě, místo osobních vztahů, zde jsou jenom neosobní vztahy.
Nechceme se už rozmnožovat fyzicky, ale chceme se rozmnožovat jenom psychicky tím, že hlásáme svoje ideály, co jsou nám svaté, každý si myslí, že jeho ideály jsou nejlepší a ideály druhých jsou nejhorší, následkem je logiky konflikt a boj v rovině; ekonomické, politické, vědecké, náboženské, psychické, atd. peklo není po smrti, ale peklem jsou nám ti druzí, protože nám konkurují a chtějí být nejlepší.
Vše jistě směřuje k tomu, že člověk skončí v rezervaci a v naší civilizaci budou inteligentní roboti, robot pracuje jako robot a tak je i nejlepším; prezidentem, předsedou vlády, ministrem, senátorem, poslancem, diplomatem, soudcem, notářem, profesorem, vědcem, lékařem, umělcem, ředitelem, podnikatelem, obchodníkem, milionářem, celebritou, atd. lidi dělají chyby, a tak je třeba přemístit lidi na Sibiř do rezervací.

Umělá inteligence komentáře moderuje