Ano, je třeba investovat do automatizace a optimalizace

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37518352100/

Dobrá rada je zde vzácná zato špatných rad slyšíme od narození do smrti nekonečné množství, co je správné a co je chybné o tom rozhoduje jenom situace, každý jsme originálem v originální situaci a máme inteligenci na to, abychom poznali co je pro nás správné, inteligence nás často zradí a tak máme problémy.
Vše v nás a okolo nás je řekou nových událostí, není zde jistot a výhod pro nikoho, existují zde jenom náhražky jistot a výhod, tento konzumní svět je světem náhražek, není originál tak se spokojíme s náhražkou, naše sny nám nahrazují realitu v době, kdy odpočíváme, drogy nám nahrazují ubohou realitu krásnou realitou, smlouvy nám nahrazují jistoty a svobodu, protože se dohodneme na dodržování pravidel, atd.
Zaměstnavatel nemá dostatek pracovitých a levných zaměstnanců, tak nakoupí stroje a roboty, tak nahradí líné a drahé zaměstnance, najednou ses ocitnul ve zlé situaci, kdy je z tebe díky exekutorům bezdomovec, protože tě nahradili stroje a roboti.
Jak je to ale možné, vždyť média hlásají, jak se u nás mají lidi dobře, jenže média jsou placená z reklamy, nejsou placená od toho, aby lidem říkala pravdu o tom, že je zde dlouho blbá nálada, díky bídě a nezaměstnanosti. Není už třeba lidi zabíjet ve válce, je mnohem snadnější lidi zabíjet pomocí dluhů, pokud lidi nemají peníze, tak ztratí pro ně život smysl a logiku.
Nikdo dneska už nechce investovat do zaměstnanců, USA pochopilo, že investování do zaměstnanců je velikou chybou, a že je třeba investovat do automatizace a optimalizace, každý zaměstnanec je přeci snadno nahraditelný. Přichází doba smlouvy o úkolové práci, končí doba, kdy se dobře platilo za to, že zaměstnanci chodili do zaměstnání.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.