Ano, ekonomika je na prvním místě

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37067363324/

Ano, moderní GVKB kurvítka eliminují krizi. Je třeba pochopit, že nové musí nahrazovat staré, je třeba do všeho dát GVKB kurvítka, a tím eliminovat vše co je staré, aby se uvolnilo místo pro nové. Nebudou se dávat GVKB kurvítka jenom do výrobků a programů, dají se i GVKB kurvítka do lidí, kurvítka zjistí, že je prezident nebo řiditel už nemocný nebo starý, a tak mozková mrtvice ukončí ve spánku život prezidenta nebo ředitele, nikdo nebude mít globálně imunitu nebo výjimku. Jak se dítě narodí, tak v porodnici dostane GVKB kurvítko, a GVKB kurvítko bude každý den tajně odesílat soukromá data do GVKB globální databáze, najednou ze světa zmizí ubožáci, co na konzumní společnosti jenom sobecky parazitovali, a všude budou jenom; mladí, silní, inteligentní, slušní, atd. GVKB zaměstnanci.
Nebudou už potřebná vězení, a nebudou potřebné veliké nemocnice, GVKB umělá inteligence bude regulovat kvalitu a výkon lidské populace. Ekonomika je na prvním místě, lidská práva vyšla už přeci díky Číně z módy, každý bude mít právo jenom na jistou práci za globální stabilní jednotnou mzdu 10 000 Kč, a nikdo nebude mít už čas na konzumování cigaret a slivovice. GVKB kurvítko v tobě, bude o tobě neustále odesílat data, co jsi jedl, co jsi říkal, komu jsi to říkal, jaké programy v televizi jsi sledoval, za co jsi utratil peníze, atd.
Umělá GVKB inteligence bude o tobě vše vědět od narození, a když zjistí, že jsi kariéristický parazit, tak tě automaticky eliminuje, pomocí GVKB kurvítka, které ti způsobí ve spánku mozkovou mrtvici. Ten kdo by chtěl tvrdit, že si za práci zaslouží více než 10 000 Kč, ten bude GVKB kurvítkem vyhodnocen jako parazit, a mozková mrtvice ve spánku ukončí jeho existenci, ekonomická globální rovnost je to co zaměstnanci potřebují, období zlatých padáků bude na věčné časy globálně ukončeno, už nebudeme přeci potřebovat zlaté prezidenty a zlaté ředitele, ale budeme potřebovat jenom dokonalé GVKB zaměstnance, co nelžou a nekradou. Z konzumentů se stanou autíčka na dálkové GVKB ovládání, v jednoduchosti je dokonalost u ekonomiky a politiky.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.