Blbý politik, nemá rád blbé politiky

SAM_0887 (2)

Počítač blbne, a tak jej musíme restartovat, co ale máme dělat s naší pyšnou a lakomou politickou vládou, která neustále blbne a dělá tím z nás veliké blbce? Teoreticky by nová politická vláda už neměla blbnout, prakticky poznáme to, že i nová politická vláda blbne, místo starých blbců jsou ve vládě noví blbci, pokud by volby mohli odstranit blbce z vlády, tak by blbci logicky politické volby zakázali. 

Vrátíme se zase k počítači, on je pro poznání pravdy o lidské blbosti, ideálním příkladem, počítač blbne, protože jsou v systému počítače chyby, může i blbnout díky vadné technické součástce, ale to je u kvalitních moderních počítačů velmi málokdy. Ano, v hlavě politiků jsou chyby, co s tím budeme dělat? 

Všechny snahy o to politiky léčit a vyléčit v nemocnici se ukázali jako marné, vyléčí se u politiků jenom povrch, ale pod povrchem psychická nemoc zůstává. Jedinou možností je digitalizace, politici vyplní obsáhlé formuláře a dotazníky, tím se jejich psychika digitalizuje a takto získané informace se optimalizují a využijí u GVKB globální umělé inteligence, která zde bude vše řídit a nebude blbnout, protože bude mít programové zabezpečení proti blbnutí. 

Nejsou blbí politici, tak nejsou zde s blbými politiky ani problémy, je třeba škrtat ekonomické náklady na kost a to i u centrálních zaměstnanců, stačí, aby zde byl jenom prezident, a ostatní politici jsou už zcela zbyteční, je třeba politiky globálně eliminovat, tím že je nahradí GVKB umělá inteligence. Prezidenti nebudou zde mít žádnou pravomoc o něčem egoisticky rozhodovat, a budou zde jenom na; kladení věnců na hroby, udělování vyznamenání, vánoční televizní projevy, atd.