Výhody a jistoty jsou drogou pro idioty

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37852687102/

Ano, každý vysokoškolák v praxi chybuje. Naše školství je chybné, o tom už nikdo nepochybuje, nejde o jednu prioritní příčinu, ale o mnoho příčin a všechny snahy o změny k lepšímu narážejí na to, že je školní systém uzavřený jakýmkoli nutným změnám. Co je za tím? Naše školství je závislé na zaostalé mocné elitě, ryba smrdí od hlavy.

Náš svět je světem závislostí, slepý nemůže vést slepé o tom to zde je. Z díla je spatřen tvůrce, to je klíč k pochopení reality, slova to je jenom divadlo, kde se z diváků dělají hlupáci, ale dílo je realita. Jaké je dílo mocné elity, která ovládá vysoké školy? Tím dílem je zaostalá společnost, vše je zde experiment, a to co je zaostalé, to je evolučně eliminované, nové logicky nahrazuje staré.

Podobné příspěvky>