Vše je o dodržování tolerancí

SAM_0900 (2)

Zdraví se musí začít řešit komplexně, vše souvisí se vším a tak pokud je naše hlava nemocná může to způsobit nemoci těla a stejně tak tělesné nemoci mohou způsobit i nemocnou hlavu, taky nesmíme zapomínat na vztahy s naším okolím, nemocný člověk může způsobit to, že i my onemocníme a nemusí jít klasickou jenom o nakažlivou nemoc.

Zjistil jsem třeba sám u sebe jednu zajímavost, že při depresi začínám kašlat a někdy i zvracet, lékař to řešil logicky pomocí léků a nenapadlo jej, že příčinou je moje deprese. Vše zde jsou příčiny a následky, je třeba zkoumat co je za tím že máme zde s něčím problémy, často je příčina dobře ukrytá tak že jí neodhalí ani specialista.

Spěcháme a tak nedomyslíme následky svých rozhodnutí, klasickou zde jsou mocné autority, které rozhodují pyšně o nás bez nás, takto dochází k velikému množství amatérských chyb a následkem jsou; krize, konflikty, revoluce, války, atd. ryba smrdí od mocné hlavy.

Vše je o dodržování tolerancí, nelze komukoli tolerovat to, co překračuje zavedenou normu, jednou jsme si stanovili hranice a ty musíme respektovat. Jestliže do EU vtrhli opice, je třeba mobilizovat kontrolní a ochranné systémy, které přemístí opice za mříže, aby zde nemohli opice způsobovat problémy lidem, co zde chtějí žít normálně v klidu a míru.

Podobný problém je s ekonomickými parazity, co si kupují veliké rezidence v daňovém ráji, a nás zde nutí k tomu, abychom zde pracovali za sociální mzdy, ze kterých nelze normálně žít, a dobře se zde mít, naše kupní síla je na úrovni zaostalé banánové republiky, asi proto, že jsme se stali po roce 1948, banánovou zaostalou republikou, kde kolonialisti mohou s námi zacházet jako se svými otroky.