Televize se zabudovaným počítačem

IMG_8341

Vše směřuje k optimalizaci, proč tahat sebou veliké notebooky, když bude stačit do televize zasunout kreditní karty. V kartě bude jenom nastavení a hesla, nebude tam; disk, procesor, grafická karta. Data a programy budou uložena zakódovaná na internetu, skutečnou hodnotu má dneska jenom nastavení a hesla, ostatní je už bez hodnoty.

Kabelová televize už dneska taky používá uživatelské karty, takže nejde o nic, co by zde už dlouho nebylo. Někdo namítne, že se tím televize zdraží, a že je lepší používat nadále notebooky. Jenže přichází doba cestování, a budeme potřebovat minimalizovat vše, co taháme sebou, a je dost veliký rozdíl, mezi kreditní kartou a notebookem.

Podívejme se na přírodní evoluci, zde je proces minimalizace naprosto běžný, podívejme se na; viry, mikroorganismy, hmyz, atd. genetika, to je obrazně kreditní karta, která oživuje inteligencí mrtvou hmotu. Podívejme se, co stojí na počátku reprodukování života, jsou to jenom nastavení a hesla, více není potřeba!

Všimněme si toho, že parazitující virus, může napadnout jenom živý systém, který zná, a který je oslabený, proto je zde snaha o to, aby parazitující elita oslabila ekonomicky a sociálně pracující lid, a aby elita mediálními dezinformacemi nastavila myšlení pracujícího lidu.

Výhody a jistoty pro elitní parazity, jsou zde díky nevýhodám a nejistotám, pro pracující lidi, je to obrazně jakési rozdělení dortu, někdo dostane 30% dortu, a jiný nedostane žádný dort, ale statisticky měl každý pracující člověk 1% dortu. Kreditní karta je dneska klíč, který odemyká pevnost nebo trezor, výhodou je zde to, že pokud je vám kreditní karta odcizená, můžete ji zablokovat, a tak ji nikdo nemůže zneužít.