Novoroční projev

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37884168081/

Vážení troubové

vše je zde v troubě, jádrem všech problémů, u nás a jinde ve světě je to, že ten druhý je trouba, problémem je to že jsme egoisty a tak myslíme logicky jenom egoisticky, egoista sebe považuje dokonalého, a v druhých spatřuje jenom ubožáky, kterým on lidově říká troubové, protože jejich život je zde díky politice a ekonomice v troubě. Je to jenom marnost se snažit změnit egoistické myšlení ubožáků co jsou v troubě, z hovna nikdo bič neuplete, takový je zde život.

Mnozí očekávají od prezidenta a politiků že splní to, co lidem slíbili, je to jako před svatbou kdy si slibujeme lásku a věrnost, statistika jasně říká, že tyto sliby dlouho nevydrží a tak je brzo každé manželství v troubě.

Pravím vám, neřešte to, co stejně nevyřešíte, starejte se o to, že budete mít cigarety a slivovici, náš svět je založen na tom, že pomocí moderní vědy a technologie vše rychle a levně vyřešíme, navíc konzumací cigaret a alkoholu pomůžete našemu státu, který nutně potřebuje vybrat co nejvíce daní.

Některým možná vadí, že jsme v hospodě zakázali kouření, a že jsme zavedli elektronické pokladny, připojené na internet, je to jenom pro vaše dobro, víme, co prioritně potřebujete, a snažíme se o to, abyste to dostali.

Ano, bude líp, protože máme mnoho zkušeností s tím jak přežít zlé časy, v minulosti nám bylo mnohokráte ubližováno lidmi z ciziny, poučili jsme se a tak jsme vše, co máme, prodali cizincům, mnozí namítají, že zisk z naší práce takto mizí do ciziny, a že zde proto jsou malé mzdy.

To je svatá pravda, jenže díky malým mzdám zde nemáme problémy s ekonomickými fanatickými emigranty, co způsobují bohatým státům mnoho problémů a teroristicky vraždí ve velkém lidi, aby nahnali lidem v bohatých státech strach. Přichází doba, ve které se budeme muset globálně uskromnit, období nadbytku končí, začíná dlouhé období nedostatku, to že má dneska někdo výhody a jistoty neznamená to, že je bude mít i zítra.

Je třeba se do hloubky zamyslet, co je za globální krizí? Za globální krizí je dálkové ovládání, začalo to televizí na dálkové ovládání a skončí to tím, že zde bude každý zaměstnanec na dálkové ovládání, dálkové ovladače všech zaměstnanců bude mít v ruce globální umělá inteligence, a ona to hlupákům a lenochům spočítá.

Podobné příspěvky>