Jak přežít, když už není za co žít

IMG_8365

Naše společnost je založena na tom, že náš čas je surovina, kterou levně prodáváme zaměstnavateli, a on tuto surovinu promění v konzumní produkt, a tím on má veliký zisk, ale my dostaneme jenom tak malou mzdu, abychom si nemohli našetřit peníze do rezervy. Logicky by bylo optimální neprodávat náš čas jako surovinu, ale podávat jej jako konzumní produkt, tedy vyřadit z našeho života všechny zaměstnavatele a byrokraty. Zde se dostáváme k nastavení a heslům, centrální paraziti co zde mají výhody a jistoty vše nastavili a zaheslovali, takže jsme v troubě, a nemáme šanci nějak utéci před centrálními parazity.

Prý můžeme jít k demokratickým volbám a změnit tak naši budoucnost, pokud by volby mohli zrušit daně a tím i armády a byrokraty, tak by se všude volby zakázali. Volby nám umožňují si vybrat populární kariéristické bezcharakterní parazity, co na nás budou po nějakou dobu parazitovat, do vysoké politiky se hrnou lidi jenom proto, aby mohli ve vysoké funkci dlouho parazitovat. V okamžiku kdy lovci vylovili divokou zvěř, tak se z lovců stali vojáci, a místo lovení zvěře, lovili otroky, nebo dělali pomocí kolonií z obyvatel otroky.

Moc je postavená na bezmoci, tak jako nadbytek je postaven na nedostatku, z díla je spatřen tvůrce, a dílem každé mocné vlády, je dneska jenom deprese u; ekonomiky, politiky, morálky, rodiny, psychiky, atd. Jak přežít, když už není za co žít, řešení je jednoduché, pít pivo a kouřit cigarety, lidí je všude už jako much, a naděje na to, že v této veliké konkurenci uspějete, je minimální, a i když uspějete, tak stejně půjde jenom o dočasný úspěch. Neřeš to, co stejně nevyřešíš, když je sklenice prázdná, tak ji naplň pivem, a zapal si cigaretu, takový je život.