Ano, já jsem svatý anděl

IMG_8372

Inteligence je o nastavení a kontrole práce s informacemi, podívejme se na inteligentní stroje, tyto stroje byli nastavené a kontrolují práci s informacemi, aby tato práce byla užitečná a kvalitní. Co je to kontrolování práce s informacemi?

Informace jsou jako klíče a hesla, inteligence musí tyto klíče a hesla přiřadit k zámkům a zabezpečení, pokud se něco chybně přiřadí, tak následkem jsou chyby, které mohou způsobit problémy, nebo nějaké ekonomické škody. Podívejme se třeba na neslušná slova, která používají neslušní lidé, zde je ukázka toho jak to vypadá, když se klíče a hesla přiřadí k chybným zámkům.

Podívejme se třeba na pohádky, které se často vydávají za objektivní realitu, a někteří lidé těmto pohádkám věří, a následkem jsou problémy s lidmi, co mají od svaté ideologie přeprogramovaný mozek, a tak ubližují sobě nebo svému okolí. Jestliže někomu usekneme ruku, protože ta ruka krade, tak bychom měli useknout hlavu tomu, kdo lže, otázkou je, kdo by potom platil vysoké daně?

Proč sekty a náboženství lžou věřícím o tom, že existuje peklo a ráj, nebo o zázračném uzdravení? Proč reklama dělá ze zákazníků a voličů hlupáky, proč je zde vše jenom pokrytecké divadlo, ve kterém se mají nejlépe bezcharakterní kariéristi, atd. konáme druhým zlo ve snaze se mít dobře, z cizího krev neteče, ano, ten druhý je lakomý a pyšný, já jsem svatý anděl.