Proč má Andrej Babiš u nás mnoho nepřátel?

IMG_8444

Podívejme se na upálení Jana Husa, je to velmi podobné, v tom že když jde o veliké peníze, tak se porušují zákony a morálka, zloděj honí zloděje, a lhář křičí, ty jsi lhář. Kdo je bez hříchu, ať zvedne ruku v EU, upozorňuji na to, že pokud mu bude dokázáno, že on není bez hříchu, tak on o tu ruku přijde! V EU není nikdo dospělý bez hříchu, protože inteligence vytváří v lidech egoismus, náš egoismus, je zdrojem naší hříšnosti, a proto je nám život zde pekelným očistcem. Když mě otec v pubertě řekl, že jsem egoista, koukal jsem na něj jako tele na nová vrata, můj otec byl totiž dokonalým egoistou, a jak víme, tak jablko nepadne daleko od stromu.
Nejdříve by si egoističtí kritici, měli vyndat ze svého oka trám, než začnou poukazovat na třísku, v oku druhého, kterého kritizují. Je třeba začít v EU s výukou sebekritiky a to nejprve u vysokoškoláků, každý vysokoškolák si musí sebekriticky přiznat všechny svoje chyby a hříchy, potom si musí i navrhnout trest, pomocí kterého on svoje chyby a hříchy odčiní. Mnozí vysokoškoláci mají tendenci, svoje chyby a hříchy zamlčovat a ukrývat, to musí konečně skončit, dáme v EU všem vysokoškolákům po absolvování vysoké školy, do hlavy kontrolní EU čipy, co budou monitorovat jejich myšlení a rozhodování.
Každý měsíc zde bude konzultace se specialistou na chyby a hříchy, kdy specialista navrhne vysokoškolákovi psychické a ekonomické tresty, které povedou k tomu, aby nechyboval a nehřešil, nebude zde pro nikoho imunita a výjimka, myslím si, že najednou by v EU rychle poklesl zájem o to, mít v EU vysokou školu, protože být bez chyb a bez hříšnosti, to si většina bezcharakterních pokrytců v EU, ani neumí představit.

Umělá inteligence komentáře moderuje