Proč jsou nezralí lidé bez geniality

IMG_8400

Období nezralosti (adolescence, puberta) je u lidí období od 10 do 20 let věku, v této době mužům začínají růst fousy a ženy začínají mít pravidelnou menstruaci, která jim v důchodu končí, příchází krizové období, ve kterém je možné kopírování genů a tím rozmnožování lidí bez geniality.

V přírodě je přirozený evoluční výběr, který zdegenerované zmetky bez geniality, promění v snadno dostupnou potravu, pro hladové šelmy. Statisticky je globálně geniální jeden člověk z 100 000 lidí, je to jako se zlatem, hodnotu má to co je zde potřebné a obtížně dostupné.

Období nezralosti je obrazně jako u většiny ovoce, které je zelené a kyselé, protože je nezralé, aby mohlo ovoce uzrát, a být sladké, potřebuje k tomu optimální podmínky, v lidské společnosti se setkáváme s tím, že zde nejsou pro dozrání podmínky, díky amatérským chybám v konzumním systému (centralismus, byrokracie, ideologie), který neumožňuje lidem v 15 letech, se ekonomicky a sociálně osamostnit od rodičů, a začít žít ekonomicky a sociálně samostaně, bez neustálé kontroly společnosti a rodičů.

Obzvláště lidi co studují vysokou školu, vstupují do ekonomické a sociální samostatnosti velmi pozdě. Statisticky je doloženo to, že čím ekonomicky a sociálně vyspělejší je národ nebo kultura, tím obtížnější je pro lidi vstup do dospělosti, protože jsou dlouho jako ekonomičtí paraziti u rodičů, co se o ně ekonomicky dobře starají.

Umělá inteligence komentáře moderuje