Poslední světová válka začne už brzo a skončí rychle

IMG_8457

Bude to válka, která transformuje dokonale celou civilizaci a kulturu natolik že si to nelze ani představit. Bude to boj mezi technikou a člověkem člověk v této válce prohraje a technika ovládne tuto planetu, robot si pořídí po válce lidské štěně stejně tak jako si dneska člověk pořizuje domů psí štěně. 
Na začátku třetí světové války se začnou používat ve velkém roboti a válečný tlak na vývoj bude tak silný, že evoluce u robotů bude probíhat neskutečně rychle, protože půjde o vítězství. 
Boj zde bude o ovládnutí všech dopravních systémů, protože ten kdo bude ovládat dopravu, ten zde bude všemu kralovat, doprava je krví celého systémy a ona si může diktovat podmínky, protože je na ní vše závislé.

Po dobu této dlouhé války budou muset lidé mnoho pracovat na tom, aby se pro válku vyrábělo to, co válka potřebuje, bude zde přídělový vojenský systém, a ten kdo se bude vyhýbat práci, bude zlikvidován. Začnou se stavět veliké továrny ukryté pod velikou vrstvou zeminy, aby je nemohlo poškodit bombardování, v továrnách bude pásová výroba a bude zde pracovat i mnoho robotů.

Dělníci budou spát v továrnách na vojenských poschoďových postelích a jíst se začne granulovaná strava za nesplnění tvrdé výrobní normy, zde bude krátká samovazba a za sabotáž smrt. Ve válce umře 100% současného světového obyvatelstva, protože tato válka bude na celém světě a bude trvat mnoho let, v této válce se budou mnoho využívat termobarické zbraně, protože jsou ekonomické.

Mnoho se budou využívat malí létající roboti s bombou, co budou dálkově ovládané a budou mít naváděcí systém na cíl, střelné zbraně se budou v této válce využívat minimálně. Pokud se nechcete této války zúčastnit měli by jste začít přemýšlet nad sebevraždou, pokud máte možnost uniknout na jinou planetu, protože zde jste jenom na návštěvě tak neváhejte s odletem a zmizte, co nejrychleji to jde na jinou klidnou planetu.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.