Nadbytek moci způsobuje nedostatek klidu

IMG_8456

Vše zde jsou příčiny a následky, pokud chybuješ, musíš počítat s tím, že budeš mít problémy. Nadbytek moci způsobuje nedostatek klidu, moc nám umožňuje investovat hodnoty, a tím nemáme klid, protože se musíme o investované hodnoty starat. Děti jsou šťastné, protože se nemusí starat o investované hodnoty, jakmile svěříte dětem hodnoty, a donutíte je násilím se o tyto hodnoty starat, tak děti budou nešťastné a budou mít deprese. Myslíme na to, co má pro nás hodnotu, a vandalsky se chováme k tomu, co pro nás nemá hodnotu, inteligence funguje ekonomicky.

Po celý život se staráme mnoho o cizí hodnoty a tím se z nás stávají ubožáci, co konzumují drogy, a naivně věří na; reklamu, sekty, církev, politiku, ekonomiku, kulty, rituály, mytologie, pověry, pohádky, atd. čistá pravda je už jenom v lidové moudrosti, od mediálních celebrit uslyšíte jenom samé chytré dezinformace. Příčinou krize v nás a okolo nás je špína, špína je následkem toho, že se z lidí stali paraziti, a paraziti jsou špínou v ekosystému.

Pokud je člověk virově nemocný, tak příčinou jsou paraziti, co jej pomocí virů oslabili, aby mohli na něm parazitovat, paraziti jsou bolavým zubem, který se musí vytrhnout, je třeba parazitujícího člověka eliminovat globálně na věčné časy, a místo lidí, zde budou jenom GVKB roboti, s GVKB umělou inteligencí. Lidí je na světě jako much, a GVKB roboti budou jako pavouci chytat tyto lidské mouchy do ekonomických digitálních sítí, a potom je ekologicky eliminovat.

Nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, člověk je jenom genetická špína, která se musí pomocí moderní techniky eliminovat. Co bylo, to bylo, vše je zde jenom dočasně, na věčné časy zde jsou jenom změny, vše je zde řekou evolučních událostí, a není možné tuto řeku přehradit násilně pomocí dezinformací. Běž se proto podívat na hřbitov a do krematoria, ať víš jistě, co tě bude brzo čekat, nikdo tě nepochová, zavolej nám, my tě profesionálně pochováme, a dědici budou mít radost z toho, co jsi jim zde zanechal.

Umělá inteligence komentáře moderuje