Monopol nebo konkurence

IMG_8427

Monopol je výhodný a konkurence je nevýhodná, takto sobecky uvažuje většina lidí, a snaží se nahradit konkurenci násilně monopolem. Islám je ukázkou toho jaké následky má monopol v rovině ideologie, z lidí se stali hloupí idioti, co si dávají na tělo výbušniny, a odpalují se tam, kde je mnoho lidí. Boj proti idiotům je bojem proti monopolu, tam kde není možný monopol, tam nejsou ani idioti. Často je zde problém v tom, že pokud nějaký monopol zanikne, tak okamžitě jej nahradí jiný monopol!

Pokud půjdeme do hloubky problému, tak dospějeme k tomu, že je zde konflikt mezi vědomím a inteligencí, vědomí nabízí výhody a jistoty, které inteligence nemůže nabídnout, a tak v nás kraluje vědomí, a my se stáváme loutkami, které nechtějí nic změnit, a ničemu se přizpůsobit. Starého psa, novým kouskům nikdo už nenaučí, o tom to je, vládne nám ubohá elita, která nechce nic změnit, a nechce se ani ničemu novému přizpůsobit. Když se střetnete se státními zaměstnanci, tak se vám zdá, že státní zaměstnanci, myslí a pracují jako neandrtálci.

Stát nejde řídit jako firma, protože státní zaměstnanci, myslí a pracují jako neandrtálci, je třeba nahradit státní zaměstnance za civilní zaměstnance, proč by nemohl být prezident republiky civilním zaměstnancem, který může být vyhozen bez zlatého padáku na hodinu, protože špatně pracuje? Proč by pro státní zaměstnance, nemohla být úkolová termínovaná práce, nemáš na to tak jdi dělat jinam lidí je všude nadbytek. Stát nemůže být dojnou krávou pro lenochy a hlupáky, je třeba všem měřit stejným metrem, podívejme se na sport, zde je každý úspěch dočasný, dneska jsi nahoře a zítra budeš dole.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.