Miniaturizace digitalizace automatizace optimalizace kontejnerizace transformace

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37852651012/

Točí se vám hlava z toho, jak se vše rychle mění, to je normální je třeba se optimálně přizpůsobit, jinak budete eliminováni a recyklování. Strategie útěku před problémy a realitou začíná globálně selhávat, protože není už kam utéci, a problémy a realita vás všude dostihnou, a srazí vás k zemi.

Mnozí si naivně myslí, že někde existuje ráj, kde se budou mít dobře, ráj zde nikdy pro nikoho z lidí nebyl, je zde jenom peklo rozdělené na kategorie, a tak někdo žije v pekle první kategorie, a jiný žije v pekle páté kategorie.

Čiň čertu dobře, a on se ti peklem odmění, ten druhý je čert, a já jsem anděl, tak funguje naše sobecká inteligence. Láska a pravda je zde jenom za peníze, zadarmo je v tomto konzumním pekle jenom nenávist a lež.

Ježíš Kristus je literární vymyšlená pohádková postava, proto může dělat zázraky, reálné živé postavy, nemohou dělat zázraky, protože jsou spoutané reálnými zákony.

Všechny svaté ideologie jsou založené na tom, že vyprávějí věřícím lidem pohádky, o tom že bude lépe po smrti nebo v budoucnosti, sliby se slibují, a jenom naivní blázni se krátkou dobu radují, než jim dojde to, že byli chytrými čerty zase podvedeni.

Podívejte se na lidi, co nám zde vládnou, jsou to čerti první kategorie, a tak vymýšlejí čertoviny první kategorie, jako jsou; zákony, předpisy, regulace, výjimky, reklamu, dezinformace, morálku, atd.

Mnoho se dneska hovoří o čertech, co k nám emigrují z míst, kde rostou banány, aby zde mohli kamenovat Satana. U nás se po Satanovi házejí vajíčka, jsme už mnohem vyspělejší EU kulturou.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.