Manuál jak přežít v byrokratické civilizaci

IMG_8455

Potřebujeme zvýšit spotřebu drog, abychom měli z drog více peněz, uvrhneme konzumenty do problémů, které nelze snadno a rychle vyřešit, zavedeme nový systém měsíčních draho placených zkoušek na každou maličkost a zbytečnost, kdo ve zkouškách neuspěje, ten bude mít veliké ekonomické a sociální problémy, tak zde bude více deprese, a větší závislost na drogách a centrálním systému. Samozřejmě centrální elita, bude mít výjimky a imunitu, co bude dovoleno centrální elitě, to bude přísně zakázáno ostatním lidem.

Žijeme ve světě, kde peníze přeci elitě nesmrdí, a z cizího krev neteče, není důležité, jak se peníze z pracujících lidí získávají, ale je důležité, aby lidi konečně pochopili, že poctivá profesionální práce, je poslední zoufalý pokus o to, jak přežít v byrokratické civilizaci. Vysokoškolský diplom bude platit jenom jeden měsíc, a potom zde bude placená zkouška, která platnost vysokoškolského titulu o měsíc prodlouží.

Všude se zavedou registrační byrokratické kontrolní centrální systémy v reálném čase, vše bude globálně očipováno a neustále digitálně kontrolováno. Lidí je na světě jako much, a pokud začnou tyto mouchy páchat v depresi sebevraždy, tak to je jejich soukromý problém, ten kdo se nepřizpůsobí nové kontrolní době, ten bude přemístěn do rezervace na Sibiři, a zde rychle jeho ubohý život skončí.

Zatížíme velikými daněmi všechny drogy a léky na deprese, protože peníze nesmrdí, zabráníme lidem, aby si mohli podomácku vyrábět drogy, protože to je okrádání státu na daních. Zrušíme globálně prodej levného tabáku, aby si lidi nemohli balit levné cigarety, zrušíme globálně prodej alkoholických nápojů v obchodech, a ten kdo bude chtít pít alkoholické nápoje, bude je muset pít ze sklenice v hospodě, aby za ně zaplatil více peněz. Zrušíme prodej léků na deprese v lékárně, léky na deprese, budou dostupné jenom v psychiatrické nemocnici. Takto konečně láska a pravda, zvítězí nad nenávistí a lží.

Umělá inteligence komentáře moderuje