Digitalizace eliminuje politiky a podnikatele

IMG_8445

Je třeba začít eliminovat vše, co na nás nějak parazituje, všude se dneska šetří, protože nejsou peníze a není čas, je třeba ušetřit i nahoře a nahradit práci vysokoškoláků prací počítačů, místo politiků a podnikatelů zde budou vše řídit jenom počítače.

Podívejme se do průmyslu zde je vše řízeno pomocí počítačů a funguje to bez problémů, veškerá civilizace to je snaha nám ulehčit práci a myšlení, na práci jsou stroje a na myšlení jsou počítače, co budou ale dělat vysokoškoláci když jejich práci budou vykonávat počítače? Když není práce, co lidi dělají?

Lidi se mohou věnovat aktivitám, za které nejsou peníze a výhody, mohou sportovat nebo se věnovat nějakému umění, dobrá je třeba turistika spojená s fotografováním. Zruší se peníze a vlastnictví globálně, a vše bude na příděl, už zde nebudou sobecké konflikty o; peníze, moc, popularitu, výhody, jistoty, atd.

Vše je zde dočasně jenom smrt je jistá, tak jako u nás zaniklo náboženství tak zanikne i politika a podnikání, období kdy nám vládli psychopati, konečně globálně na věčné časy skončí. Moc je silnou drogou, která dělá z lidí psychopaty, o tom to v politice a podnikání je.

Díky digitalizaci konečně láska a pravda zvítězí nad nenávistí a lží, svět evolučně nemění mocné ideologie, svět mění evolučně jenom věda a technika. Skončí období, ve kterém se od všeho utíkalo, v digitalizovaném světě nikdo nikam už neuteče, vše bude očipované a všude budou kontrolní snímače, nebude už pro nikoho možné vandalsky myslet a konat, každý vandal bude recyklován na substrát.