Ano, zaostalost je pomalost

IMG_8426

Realita je ovládaná přirozenými zákonitostmi, vše zde z prachu vzniká a v prach se to zase navrací, jedinou jistotou je zde smrt, na krátkou dobu je možné před realitou utéci, ale potom se musíme zase zpět do reality vrátit. Aby se zde měl někdo dobře, tak se musí mít jiný zde zle, nadbytek je možný díky nedostatku, a štěstí je zde díky neštěstí.

Můžeš být v něčem nejlepší, ale pokud jsi na špatném místě ve špatný čas, tak je ti to k ničemu, a nikdo neocení to, že jsi v něčem nejlepší. Další problém je v tom, že úspěch je zde dočasně, dneska jsi nahoře, a zítra budeš dole, realita nikdy nikde nebyla dokonalá, jak nám jí reklamy a ideologie předkládají, aby z nás učinili hlupáky.

Život je o ekonomice, ve které je něco za něco, ten kdo se pokusí sobecky o parazitování, musí počítat s trestem, zániky; kultur, civilizací, unie, národů, společností, podniků, náboženství, politiky, umění, atd. měli vždy příčinu v sobeckém parazitování.

Pole, které není pohnojeno, přestane rodit úrodu, auto které se správně neopravuje, bude brzo bez hodnoty, atd. vše potřebuje hodnotné zdroje, jinak to brzo ztratí hodnotu, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno. Nelze sloužit mnoha prioritám, každý si musí vyprat jednu prioritu, která mu bude panovat, jenom tak on zde uspěje, a jeho existence zde bude hodnotná.

Problémem současnosti je to, že se vše začalo rychle měnit, mnoho specializací, které včera byli hodnotné, se dneska stali ubohým nehodnotným očistcem, už ani vysoká škola není zárukou toho, že se budete mít dlouho dobře, protože samotná vysoká škola už nestačí, je potřeba i umět ještě mnohé jiné. Přichází doba domácí práce, v; kanceláři, továrně, skladu, atd. budou už jenom inteligentní roboti na dálkové ovládání, mnozí si naivně myslí, budu pracovat doma, to bude mnohem lepší, než chodit do zaměstnání.

Opak bude pravdou, budete mít jenom úkolovou termínovanou práci, dobu kdy nic neděláte, vám nikdo už nezaplatí, ten kdo nezvládne práci v termínu, a ve vysoké kvalitě, ten bude bez práce, naroste tvrdá konkurence, a vaše práce se začne podobat běžeckému závodu, kdy odměnu za práci, dostanou jenom ti, co byli mezi prvními v cíli.

Dneska se stránka na internetu načítá v průměru od 1 do 10 sekund, za deset let se bude každá stránka ve vyhledávači načítat v průměru od 0,1 do 1 sekundy, lidi a roboti budou šíleně spěchat, a na každé sekundě bude záležet. Zaostalost je pomalost, podívejme se na soudy, jak pomalu pracují, to taky už brzo skončí, místo pomalých soudců, zde bude umělá globální inteligence, a najednou vše půjde velmi rychle a bezchybně.