Ano, vládnou nám neandrtálci

IMG_8446

Politika u nás zamrzla v době ledové, na jedné straně zde existuje internet a letecká doprava, na druhé straně zde je politika, která nechápe to, že žijeme v digitální době, kde už není možné z druhých dělat hlupáky pomocí pohádek a dezinformací. Sto let starý výrok o tom, že mouchy serou na starého Císaře pána, přesně vystihuje to, že politika zamrzla v době ledové.

V moderní době lze o moc bojovat jenom argumenty, které jsou podložené vědecky a statisticky, každý díky škole už ví, že bůh je pohádkový symbol, pro malé naivní děti, a že si nikdo z dospělých lidí si nemůže v politice hrát na neomylného boha!

Politici jsou obrazně jako advokáti, protože zastupují sobecké zájmy pracujícího lidu, advokát se má starat o to, aby ten kdo jej dobře platí byl s jeho prací spokojen, a musí si uvědomit, že zde jsou stanovena pravidla, která se musí respektovat. Lidi nechtějí chodit k volbám, protože poznali, že kariéristickým bezcharakterním politikům nelze už věřit.

Politikům jde sobecky jenom o výhody a jistoty, volič je pro ně jenom konzumní dobytek s nulovou hodnotou. Nejde zapomenout na druhou světovou válku, kterou způsobili sobečtí politici, a díky politikům ve válce zemřelo zbytečně mnoho miliónů lidí, moc je pro politiky drogou, pořád je zde nejsilnější samec vůdcem smečky.

Umělá inteligence komentáře moderuje